اسپرسوساز

اسپرسوساز

اسپرسو ساز گوسونیک مدل GEM-873 مشکی رنگ
اسپرسو ساز گوسونیک مدل GEM-873 اسپرسو ساز گوسونیک مدل GEM-873
قیمت : 59,000,000 ریال
اسپرسو ساز گوسونیک مدل GEM-871 مشکی رنگ
اسپرسو ساز گوسونیک مدل GEM-871 اسپرسو ساز گوسونیک مدل GEM-871
قیمت : 0 ریال
اسپرسو ساز گوسونیک مدل GEM-969 مشکی رنگ
اسپرسو ساز گوسونیک مدل GEM-969 اسپرسو ساز گوسونیک مدل GEM-969
قیمت : 33,000,000 ریال
اسپرسو ساز تکنو مدل te-820 استیل رنگ
اسپرسو ساز تکنو مدل te-820 اسپرسو ساز تکنو مدل te-820
قیمت : 49,500,000 ریال
قهوه ساز تکنو مدل Te-825 مشکی رنگ
قهوه ساز تکنو مدل Te-825 قهوه ساز تکنو مدل Te-825
قیمت : 45,500,000 ریال

تمامی کالاهای موجود در این وب سایت به صورت مستقیم از نماینده های فروش برند وارد ایران شده و این موضوع ضمن ایجاد اطمینان از اصلی بودن کالا باعث می‌شود که با حذف واسطه‌ها کالای مورد نیاز خود را با کمترین اختلاف قیمت با مبدا، به دست شما برسد. همچنین تمامی کالاها در صورت درخواست مشتری می‌توانند شامل گارانتی شوند که برای این موضوع با توجه به نوع محصول خریداری شده و شهر محل سکونت شما، بهترین شرکت گارانتی کننده بر اساس تجربیات قبلی برای شما انتخاب خواهد شد.

تصاویر تمامی محصولات این وب‌سایت کاملا واقعی و دقیقا مطابق با محصول قابل ارائه می‌باشد و در صورت نیاز، شما می‌توانید پیش از ارسال درخواست تصویر بسته‌بندی اصلی محصول را نیزاز بخش فروش با شماره پشتیبانی داشته باشید. بنابراین شما بدون هیچ دغدغه‌ای می‌‌توانید محصولات مد نظر را بصورت آنلاین خریداری کرده و محصول مد نظر خود را بدون هزینه اضافه درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.همچنین جهت سهولت در پرداخت شما عزیزان، لوازم خانگی کالاپکا روش های پرداخت را از جمله پرداخت آنلاین فراهم نموده است

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی کالاپکا یک انتخاب مناسب برای خریدی مطمئن با بهترین قیمت می‌باشد. تمامی هموطنان عزیز می‌توانند انواع محصولات گوسونیک،تکنو، کومتای، فیلیپس، سایر لوازم برقی خانه، لوازم آشپزخانه مانند ماکروویو، قهوه‌ساز و هزاران کالای متنوع دیگر را به صورت آنلاین از این وب سایت خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرند. فروشگاه کالاپکا با دسترسی آزاد به شبکه حمل و نقل بین شهری،‌ امکان تحویل کوتاه مدت لوازم خانگی مورد سفارش شما در شهر‌های شیراز، اصفهان و تهران وغیره را دارد.