پنکه تکنو مدل Te-9160

پنکه تکنو مدل Te-9160 پنکه‌ای ایستاده با پایه‌ای مستحکم است که ثبات و تعادل کافی در زمان کار برخوردار است. این کالای برقی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و تنظیم سرعت در سه حالت است و تایمر به کار رفته بر روی آن قابلیت تنظیم تا 7.5 ساعت را دارد. این کالای پنج پره امکان پوشش‌دهی اتاق‌هایی با ابعاد 60 الی 100 متر را دارد و به منظور راحتی کاربران دارای ریموت کنترل است. این کالای خانگی حزو گزینه‌هایی با پرتاب باد بالا و بی‌صدا است به همین دلیل هم می‌تواند خوبی خنک و آرام را در اتاق خواب برای شما مهیا کند. البته لازم است بدانید که گردش سی این کالا تنها به شکل افقی است و به شکل غیر اسمبل شده به خریداران تحویل داده می‌شود.

پنکه با کنترل وزن 8 کیلو
حداکثر توان مصرفی 100وات قابلیت نصب: ایستاده.دیواری.زمینی
گارانتی ۱۸ماه پنکه سه منظوره
   
   
...
محصولات مرتبط

تمامی کالاهای موجود در این وب سایت به صورت مستقیم از نماینده های فروش برند وارد ایران شده و این موضوع ضمن ایجاد اطمینان از اصلی بودن کالا باعث می‌شود که با حذف واسطه‌ها کالای مورد نیاز خود را با کمترین اختلاف قیمت با مبدا، به دست شما برسد. همچنین تمامی کالاها در صورت درخواست مشتری می‌توانند شامل گارانتی شوند که برای این موضوع با توجه به نوع محصول خریداری شده و شهر محل سکونت شما، بهترین شرکت گارانتی کننده بر اساس تجربیات قبلی برای شما انتخاب خواهد شد.

تصاویر تمامی محصولات این وب‌سایت کاملا واقعی و دقیقا مطابق با محصول قابل ارائه می‌باشد و در صورت نیاز، شما می‌توانید پیش از ارسال درخواست تصویر بسته‌بندی اصلی محصول را نیزاز بخش فروش با شماره پشتیبانی داشته باشید. بنابراین شما بدون هیچ دغدغه‌ای می‌‌توانید محصولات مد نظر را بصورت آنلاین خریداری کرده و محصول مد نظر خود را بدون هزینه اضافه درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.همچنین جهت سهولت در پرداخت شما عزیزان، لوازم خانگی کالاپکا روش های پرداخت را از جمله پرداخت آنلاین فراهم نموده است

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی کالاپکا یک انتخاب مناسب برای خریدی مطمئن با بهترین قیمت می‌باشد. تمامی هموطنان عزیز می‌توانند انواع محصولات گوسونیک،تکنو، کومتای، فیلیپس، سایر لوازم برقی خانه، لوازم آشپزخانه مانند ماکروویو، قهوه‌ساز و هزاران کالای متنوع دیگر را به صورت آنلاین از این وب سایت خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرند. فروشگاه کالاپکا با دسترسی آزاد به شبکه حمل و نقل بین شهری،‌ امکان تحویل کوتاه مدت لوازم خانگی مورد سفارش شما در شهر‌های شیراز، اصفهان و تهران وغیره را دارد.